Finance Manager

Trelleborg is a world leader in engineered polymer solutions for almost every industry on the planet. And we are where we are because our talents brought us here. By specializing in the polymer engineering that makes innovation and application possible, Trelleborg works closely with leading industry brands to accelerate their performance, drive their business forward—and along the way, shape the industry and progress that will benefit humankind in the exciting years ahead. Our people are Shaping Industry from the Inside. Why don´t you join us? 

Plats

NLD - Ridderkerk

Arbetsplats

Hybrid
Sista ansökningsdag 2024-11-29 Plats: NLD - Ridderkerk

Stap in de dynamische wereld van Trelleborg - Waar Innovatie, Uitdaging en Passie samenkomen!

Trelleborg is een wereldleider in technische polymeeroplossingen voor vrijwel elke industrie ter wereld. En we zijn waar we zijn omdat onze talenten ons hier hebben gebracht.

Bij Trelleborg Industrial Solutions (TIS) zijn wij momenteel op zoek naar een dynamische en resultaatgerichte Finance Manager om ons toegewijde team te versterken. Bij Trelleborg zetten we ons in om de toekomst van duurzame en veerkrachtige infrastructuur wereldwijd vorm te geven.

Wie zijn wij?

Trelleborg Industrial Solutions (TIS) is een wereldwijde leider in innovatieve polymeeroplossingen voor belangrijke industrieën en civieltechnisch kritieke infrastructuur. We vormen een van de twee business units binnen de Trelleborg Group, met in totaal ongeveer 6.200 medewerkers wereldwijd.

Trelleborg is marktleider in geavanceerde polymeeroplossingen, een status die we hebben bereikt dankzij het talent en de toewijding van ons team. Onze innovatieve benadering en toewijding aan excellence onderscheiden ons in diverse industrieën, waarmee Trelleborg een maatstaf voor kwaliteit en inventiviteit is geworden. De expertise van ons team vormt de ruggengraat van ons succes, en stimuleert ons voortdurend de industrienormen te herdefiniëren.

De uitdaging?

Als Finance Manager vervul je een essentiële rol in het waarborgen van de financiële gezondheid van de Product Area (PA) door nauwe samenwerking met het financiële team in Ridderkerk. Je bent verantwoordelijk voor het beheer van de financiële middelen en zorgt ervoor dat alle financiële transacties, systemen en procedures voldoen aan de geldende regelgeving, boekhoudkundige principes en standaarden. Daarnaast onderhoud je contact met het financiële team in Qingdao om ervoor te zorgen dat alle rapportages tijdig en accuraat worden geleverd.

 • Het uitvoeren van gedetailleerde financiële analyses teneinde een degelijke forecast voor de PA te realiseren (omzet, EBITA, operationele kasstroom en werkkapitaal) en het adviseren over financiële strategieën die aansluiten bij de forecast.
 • Optreden als een effectieve adviseur voor zowel de Business Unit (BU) manager als de managing director van het Productgebied (PA), waarbij je inzicht biedt in financiële aangelegenheden en fungeert als klankbord voor alle operationele kwesties.
 • Het bieden van technische financiële expertise aan afdelingsmanagers, projectmanagement, financiële kennis en managementverantwoordelijkheden.
 • Het samenstellen en presenteren van uitgebreide financiële rapporten en latest estimates, waarbij je de resultaten en forecast van verschillende productgroepen (PG’s) combineert om strategische beslissingen te adviseren en te begeleiden.
 • Zorgen voor naleving van belastingwetgeving en regelgeving, het onderhouden van relaties met externe belastingadviseurs en auditors.
 • Aansturen en ontwikkelen van het financiële team in Ridderkerk en de nauwkeurigheid, ethiek en compliance waarborgen. Samenwerken met het finance team in Qingdao.
 • Coördineren met internationale teams, met name met de productielocaties in Singapore en China, om de resultaten en performance van de (Trelleborg) contract manufacturers te monitoren.
 • Vroegtijdig waarschuwen wanneer resultaten kunnen afwijken van de estimates.
 • Ondersteunen bij de implementatie van een ERP-systeem (Dynamics 365).
 • Adviseren aan-, en samenwerken met de Managing Director.
 • Een deskundige en competente people manager.

Je zal samenwerken met zowel interne als externe partners, waaronder belastingautoriteiten, auditors, en intern met BU- en PA-management, en afdelingen binnen de groep zoals financiën, juridisch, belasting en IT. Je zult een belangrijke rol spelen in het vormgeven van omzet, marges, EBIT en duurzaamheid.

Wat vragen wij?

 • Een masterdiploma of gelijkwaardige ervaring in economie, bedrijfskunde, boekhouding of financiën.
 • Minimaal 3 - 5 jaar ervaring in een financiële managementrol, met ervaring in het omgaan met diverse juridische entiteiten onder verschillende juridische kaders.
 • Vaardig in zowel Nederlands als Engels, met uitstekende mondelinge en schriftelijke vaardigheden.
 • Corporate Finance- en internationale ervaring
 • Bereidheid om af en toe internationaal te reizen.

Wat bieden wij?

Starten bij Trelleborg betekent onderdeel worden van een bedrijf die waarde hecht aan jouw ontwikkeling en groei. Wij bieden een concurrerend salaris, uitgebreide secundaire arbeidsvoorwaarden en een loopbaan met diverse en internationale mogelijkheden. Jouw toekomst bij ons wordt gekenmerkt door leren, groeien en de kans om een substantiële impact te maken binnen een toonaangevend bedrijf. Omarm een carrière die niet alleen professionele successen, maar ook persoonlijke voldoening biedt. Sluit je aan bij Trelleborg, waar elke dag een aanzienlijke impact heeft en jouw bijdragen worden gewaardeerd.

Trelleborg is een werkgever die gelijke kansen biedt. Wij stimuleren diversiteit en zetten ons in voor een inclusieve werkomgeving voor al onze medewerkers. Personen met een handicap bieden wij een aangepaste en professionele (werk)omgeving om deel te kunnen nemen aan het sollicitatie- of interviewproces, een aangepaste werkomgeving. Neem contact met ons op om eventuele aanpassingen te bespreken.

Geïnteresseerd?

Solliciteer dan door je CV en motivatie te sturen via de sollicitatieknop.

Word een drijvende kracht achter innovatie en impact. Sluit je aan bij Trelleborg.

 

Ansökan

Du hittar länken till din LinkedIn-profil här

Record a short video (1-2min) on your smart-phone telling us briefly why you would like to join Trelleborg.

Apologies, your application wasn't recieved correctly due to what seems like a malformed file. Make sure the file is not corrupt and is of common format, preferably PDF.

integritetspolicy

Jobbar du redan på Trelleborg?

Hjälp till i rekryteringen och hitta din framtida kollega. Ange din epost nedan för att få instruktioner om hur du blir en influencer.

Ett mail har skickats till din address, nu kör vi!
Du verkar inte jobba hos oss än? Skicka in en ansökan till någon av våra öppna annonser!